2024-es versenyeredmények

Magyar Bajnokság 2024.05.25-26.

1. helyezés
  • Bagotai Viola LKU JUNIOR -59
  • Szodorai Bence FKU U21 -75
  • Kerekes Panna Sára A, LKU 12-13 +54
  • Szodorai Bianka LKU FELNŐTT -55
  • Szabó Henriett Zita C, LKU 12-13 -54
2. helyezés
  • Szinák Csaba Zalán FKU JUNIOR +76
  • Szodorai Bence FKU felnőtt -75
  • Papp Réka LKU U21 -55
  • Béres Botond FKU FELNŐTT -67
  • LKU TEAM FELNŐTT (Szodorai, Tamási, Papp, Bogotai)
  • Szodorai Bence FKU FELNŐTT -75
  • Tamási Zsófia LKU U21 -61 és LKU FELNŐTT -61
  • Blahnik Hanna Szófia C, LKU 10-11 -33 
  • Csekő Anna  C, LKU 10-11 -43
  • Kiss Boglárka  C, LKU 12-13 -54
  • Reizer Anna  C, LKU 8-9 -33
  • Tóth Áron  C, FKU 10-11 -30
  • Török Nóra Adrienn C, LKU 8-9 -28
3. helyezés
  • Ignéczi-Kovács Ilka A, LKU 12-13 -54
  • FKU TEAM FELNŐTT (Béres, Szinák, sodorai, Tofán)
  • Graser Gellért A, FKU 10-11 -40
  • Tofán Róbert FKU U21 -75
  • Ádám Veronika C, LKU 8-9 -33
  • Jahromi-Józsa Lili C, LKU 10-11 -33
  • Lavro Mária C, LKU 8-9 -28
  • Reizer Márton C, FKU 8-9 +30
  • Szabó Luca  C, LKU 8-9 +33
5. helyezés:
  • Tantu Balázs FKU JUNIOR -76
  • Gábor Ármin C, FKU 12-13 -45
  • FKU TEAM 8-13 (Karczub, Graser, Reizer)
  • Gazda Sára Flóra  C, LKU 8-9 -33
  • Gémesi Amanda Laura B, LKU 12-13 -54
  • Héder Csaba  C, FKU 10-11 -30
  • Karczub Erik A, FKU 12-13 -55
  • Kornhoffer Boldizsár C, FKU 8-9 +30
  • Mándoky Izabell 5 C, LKU 10-11 -38
  • Mohilla Dániel 5 B, FKU 10-11 +40
  • Tóth Adelin C, LKA 10-11
  • Tóth Adelin C, LKU 10-11 -38
  • Zebegényi Niké B, LKU 10-11 -38
  • Zsoldos Levente C, FKU 8-9 -30

10th ESHRKF Championship – Shito ryu EB. - 2024.05.18-19.

1. helyezés
  • Bagotai Viola
  • Szodorai Bence
  • Szinák Csaba Zalán
  • Graser Gellért
2. helyezés
  • Ignéczi-Kovács Ilka
  • Női csapat kumite
    • Szodorai Bia, Boodhoo Noémi, Papp Réka , Bagotai Viola, Tamási Zsófia
  • Férfi csapat kumite
    • Béres Botond, Szinák Csaba, Szodorai Bence, Tofán Róbert.
3. helyezés
  • Kerekes Panna Sára
  • Mohilla Dániel
  • Papp Réka
  • Béres Botond
  • Szodorai Bianka
5. helyezés:
  • Tamási Zsófia
  • Boodhoo Noémi

I. MEFOB Kupa

1. helyezés:
  • Béres Botond
  • Szodorai bianka
3. helyezés
  • Boodhoo Noémi

XI. Sofia Karate Open - 2024.04.20-21.

2. helyezés:
  • Nagy Bernadett
5. helyezés:
  • Szodorai Bence
  • Tamási Zsófia (U21)

Nyílt Shito Ryu Országos Bajnokság - 2024.04.13.

Sziget Kupa - 2024.04.06.

1. helyezés:
  • Kolloros Ádám
  • Gémesi Amanda
  • Papp Réka
  • Tamási Zsófia
  • Szinák Csaba
2. helyezés:
  • Ádám Vera
  • Csáki Ádám
  • Graser Gellért
  • Ignéczi -Kovács Ilka
  • Jahromi -Józsa Lili
  • Karczub Erik
  • Kerekes Panna Sára
  • Papp Réka
  • Mohilla Dániel
  • Reizer Márton
  • Szabó Henriett
  • Tóth Áron
  • Török Nóri
  • Zebegényi Niké
  • Zsoldos Levente
3. helyezés:
  • Blahnik Hanna
  • Dienes Ferenc
  • Csekő Anna
  • Gazda Sára
  • Kerekes Panna Sára
  • Kornhoffer Boldizsár
  • Lavro Mária
  • Szabó Luca
  • Tamási Zsófia
  • Tóth Adelin
 

Happy Kids Kupa - 2024.03.23.

1. helyezés: 
  • Ádám Veronika 
  • Csáki Ádám 
  • Dienes Ferenc Gergely 
  • Kiss Boglárka 
  • Lavro Mária 
  • Szabó Henriett Zita 
  • Tóth Adelin 
2.helyezés: 
  • Csekő Anna 
  • Héder Csaba 
  • Kolloros Ádám 
  • Mándoky Izabell 
  • Mohilla Dániel 
  • Simon Dávid 
  • Szűcs Arnold 
  • Tóth Áron 
  • Török Nóra 
3.helyezés: 
  • Gábor Ármin 
  • Gazda Sára Flóra 
  • Gémesi Amanda Laura 
  • Jahroma-Józsa Lili 
  • Jámbor József 
  • Pakucs Bence 
  • Szabó Luca 

Hungarian Tatami Cup - 2024.03.09.

1. helyezés:
  • Szodorai Bence
2. helyezés:
  • Nagy Bernadett
  • Ignéczi-Kovács Ilka
3.helyezés
  • Szodorai Bence
  • Papp Réka
  • Szabó Henriett Zita
  • Tamási Zsófia
5. helyezés
  • Szodorai Bianka
  • Graser Gellért
  • Mohilla Dániel
  • Papp Réka

CRO OPEN - Samobor - 2024.01.20.

1. helyezés:
  • Szodorai Bence
5. helyezés
  • Szinák Csaba
  • Torma Enikő

Michael Bozogan  emlékverseny, Kassa - 2024.01.14.

1. helyezés:
  • Szodorai Bence
  • Bagotai Viola
  • Torma Enikő
2. helyezés
  • Bíró Nimród
3. helyezés
  • Katona Bence
5. helyezés
  • Szodorai Bianka
  • Tamási Zsófia