WKF MAGYAR BAJNOKSÁG
Május 30-31-én került sor a legrangosabb hazai megmérettetések egyikére
A szombati napon a 14 év feletti korosztályok léptek tatamira.
Büszkék vagyunk minden versenyzőnkre, akik szívvel, lélekkel és hatalmas akarattal küzdöttek!
Eredményeink:
1. helySzodorai Bianka – Magyar Bajnok
2.hely Bagotai Viola – U21 Magyar Bajnoki 2.hwly
2.hely Bagotai Viola – Felnőtt Magyar Bajnoki 2.hely
3.hely Tantu Balázs – U21 -67 kg, 3. hely
3.hely Kerekes Panna Sára – Kadet -61 kg, 3. hely
3.hely Felnőtt női kumite csapat – 3. hely
5. hely Szabó Heni
5.hely Pakucs Bence
A sportban vannak napok, amikor minden összejön, és vannak napok, amikor egy hajszál választ el a még jobb eredménytől. Szombaton is voltak olyan mérkőzések, amelyek másképp is alakulhattak volna, de minden küzdelem tapasztalatot és fejlődést jelent.
Ez a verseny nem a cél, csak egy fontos állomás az úton. Most pedig már a jövő heti Shito Európa- és Világbajnokságra készülünk, ahol reméljük, mindenki a legjobb formáját tudja majd megmutatni. Külön szeretném megköszönni a Sensei Team mai munkáját!
WKF Magyar Bajnokság – Vasárnapi összefoglaló
Kedves Szülők, Tanítványok, Követők és Szurkolók!
Tegnap ismét tanúbizonyságot tettünk arról, hogy milyen hatalmas erő rejlik a csapatmunkában.
Reggel 10 órától egészen este fél 7-ig közel 30 versenyzővel vettünk részt a WKF Magyar Bajnokságon, ahol a vasárnap összesen 23 érmet szereztünk.
Rendkívül büszkék vagyunk a gyerekekre. Bátran, harcosan és szívvel-lélekkel küzdöttek.
Külön gratulálunk a Tóth TESÓKNAK (Lininek és Áronnak) , akik ma mindketten aranyérmet szereztek, de ugyanilyen büszkék vagyunk minden versenyzőnkre a becsületes, harcos mérkőzésekért.
A legfontosabb azonban nem az érem.
A legfontosabb az, hogy megyünk tovább az úton.
Ez a Magyar Bajnokság csak egy állomás. Nem ez a végcélunk. A következő nagy feladat a hétvégi SHITO Európa- és Világbajnokság, ahol szeretnénk, hogy versenyzőink a lehető legjobb formájukat hozzák.
De ennél is fontosabb, hogy olyan életre neveljük a gyerekeket, ahol nem ismerik a „feladás” szót.
Mert az életben nem az számít, hányszor esünk el, hanem hogy hányszor állunk fel.
Mi felállunk. Tanulunk. Fejlődünk. Megyünk tovább.
Ez az a tudás és szemlélet, amit senki nem vehet el tőlük, és reméljük, hogy életük minden területén elkíséri majd őket.
Kedves Szülők!
Köszönjük a bizalmatokat, az egész napos támogatást, a szurkolást és azt is, hogy betartottátok a verseny szabályait.
Köszönöm a Sensei Team fantasztikus munkáját!
Egész nap a gyerekek mellett álltak, segítették, motiválták, óvták és felkészítették őket mentálisan, lelkileg, fizikailag, taktikailag és stratégiailag is. Rendkívül magas színvonalon végezték munkájukat. Köszönöm Szikszai Fidel Bencének a bíráskodását is.
VASÁRNAPI érmeink:
1.helyezés:
- Szodorai Bianka
- Tóth Adelin
- Tóth Áron
2.helyezés:
- Rákosi Petra Natasa
- Mühl Balázs Bende
- Gyürüsi József
- Lavro Mária
- Kornhoffer Boldizsár
- Blahnik Hanna
- Bagotai Viola 2x
3.helyezés:
- Tantu Balázs
- Kerekes Panna Sára
- Felntőtt női Kumite csapat
- Reizer Márton
- Lengyel Marcell
- Héder Csaba
- Szűcs Arnold
- Szabó Luca
- Zsoldos Levente
- Graser Gellért
- Gyöngyösi Kitti
- Csekő Anna
- Zebegényi Niké
Hétvége összesített mérlege:
3 arany
8 ezüst
13 bronz
Gratulálunk Mindenkinek!
Hajrá GASTROYAL Karate SE!

