WKF MAGYAR BAJNOKSÁG

WKF MAGYAR BAJNOKSÁG
2026.06.01.

Május 30-31-én került sor a legrangosabb hazai megmérettetések egyikére

A szombati napon a 14 év feletti korosztályok léptek tatamira.

Büszkék vagyunk minden versenyzőnkre, akik szívvel, lélekkel és hatalmas akarattal küzdöttek! 

Eredményeink:

1. helySzodorai Bianka – Magyar Bajnok

2.hely Bagotai Viola – U21 Magyar Bajnoki 2.hwly

2.hely Bagotai Viola – Felnőtt Magyar Bajnoki 2.hely

3.hely Tantu Balázs – U21 -67 kg, 3. hely

3.hely Kerekes Panna Sára – Kadet -61 kg, 3. hely

3.hely Felnőtt női kumite csapat – 3. hely

5. hely Szabó Heni

5.hely Pakucs Bence

A sportban vannak napok, amikor minden összejön, és vannak napok, amikor egy hajszál választ el a még jobb eredménytől. Szombaton is voltak olyan mérkőzések, amelyek másképp is alakulhattak volna, de minden küzdelem tapasztalatot és fejlődést jelent.

Ez a verseny nem a cél, csak egy fontos állomás az úton. Most pedig már a jövő heti Shito Európa- és Világbajnokságra készülünk, ahol reméljük, mindenki a legjobb formáját tudja majd megmutatni.  Külön szeretném megköszönni a Sensei Team mai munkáját!

WKF Magyar Bajnokság – Vasárnapi összefoglaló

Kedves Szülők, Tanítványok, Követők és Szurkolók!

Tegnap ismét tanúbizonyságot tettünk arról, hogy milyen hatalmas erő rejlik a csapatmunkában.

Reggel 10 órától egészen este fél 7-ig közel 30 versenyzővel vettünk részt a WKF Magyar Bajnokságon, ahol a vasárnap összesen 23 érmet szereztünk.

Rendkívül büszkék vagyunk a gyerekekre. Bátran, harcosan és szívvel-lélekkel küzdöttek.

Külön gratulálunk a Tóth TESÓKNAK (Lininek és Áronnak) , akik ma mindketten aranyérmet szereztek, de ugyanilyen büszkék vagyunk minden versenyzőnkre a becsületes, harcos mérkőzésekért.

A legfontosabb azonban nem az érem.

A legfontosabb az, hogy megyünk tovább az úton.

Ez a Magyar Bajnokság csak egy állomás. Nem ez a végcélunk. A következő nagy feladat a hétvégi SHITO Európa- és Világbajnokság, ahol szeretnénk, hogy versenyzőink a lehető legjobb formájukat hozzák.

De ennél is fontosabb, hogy olyan életre neveljük a gyerekeket, ahol nem ismerik a „feladás” szót.

Mert az életben nem az számít, hányszor esünk el, hanem hogy hányszor állunk fel.

Mi felállunk. Tanulunk. Fejlődünk. Megyünk tovább.

Ez az a tudás és szemlélet, amit senki nem vehet el tőlük, és reméljük, hogy életük minden területén elkíséri majd őket.

❤️ Kedves Szülők!

Köszönjük a bizalmatokat, az egész napos támogatást, a szurkolást és azt is, hogy betartottátok a verseny szabályait.

Köszönöm a Sensei Team fantasztikus munkáját!

Egész nap a gyerekek mellett álltak, segítették, motiválták, óvták és felkészítették őket mentálisan, lelkileg, fizikailag, taktikailag és stratégiailag is. Rendkívül magas színvonalon végezték munkájukat. Köszönöm Szikszai Fidel Bencének a bíráskodását is.

VASÁRNAPI érmeink:

1.helyezés:

  • Szodorai Bianka
  • Tóth Adelin
  • Tóth Áron

2.helyezés:

  • Rákosi Petra Natasa
  • Mühl Balázs Bende
  • Gyürüsi József
  • Lavro Mária
  • Kornhoffer Boldizsár
  • Blahnik Hanna
  • Bagotai Viola 2x

3.helyezés:

  • Tantu Balázs
  • Kerekes Panna Sára
  • Felntőtt női Kumite csapat
  • Reizer Márton
  • Lengyel Marcell
  • Héder Csaba
  • Szűcs Arnold
  • Szabó Luca
  • Zsoldos Levente
  • Graser Gellért
  • Gyöngyösi Kitti
  • Csekő Anna
  • Zebegényi Niké

Hétvége összesített mérlege:

3 arany

8 ezüst

13 bronz

Gratulálunk Mindenkinek!

Hajrá GASTROYAL Karate SE!

Képek: https://www.karatezuglo.hu/galeria/

Vissza