FIGYELEM: MOST PÉNTEKEN SEHOL SINCS EDZÉS AZ EGYESÜLETBEN
Június 4-7-ig rendezi Egyesületünk a Shito Európa- és Világbajnokságot
Kedves Szülők!
Ezúton tájékoztatunk mindenkit, hogy most pénteken (06.05.) az egyesület egyetlen helyszínén sem lesz edzés.
Ennek oka, hogy egyesületünk rendezi meg a Shito Európa- és Világbajnokságot, amelyre június 4–7. között kerül sor. Ez egy kiemelkedő, nagyszabású nemzetközi esemény, amelynek lebonyolításában edzőink, Sensei-jeink, Sempai-jaink és számos tanítványunk is aktívan részt vesz, ezért ezen a napon nem tudjuk megtartani az edzéseket.
Aki szeretne részt venni a megnyitó ünnepségen (iskolás kortól bárki jöhet, 06.06., szombat 12.00-től), szintén várjuk a jelentkezését:
https://docs.google.com/forms/
Köszönjük a megértést és a támogatást!
Üdvözlettel:
Sensei Team

