Eredmények

2019.szeptember14-15.   BUDAPEST OPEN:
A BVSC-ZUGLÓ KARATE szakosztálya lett a negyedik  legsikeresebb MAGYAR csapat a hétvégi Budapest Openen.
Egy Európabajnokság szintű mezőny gyűlt össze a két napon, 35 ország közel 2300 versenyzője mérte össze tudását a hétvégén mely egyben Felnőtt VB és korosztályos EB kvalifikáció is volt a magyarok számára.
Gratulálunk a versenyzőinknek, és köszönet az edzőinknek a fáradhatatlan munkájukért.

Béres Botond 16-17 junior -61 kg  5. helyezett

Gyurics Lilien 8-9 éves +30 kg 5. helyezett

Németh Lilien 10-11 éves +40 kg 5. helyezett

2019. augusztus 31.  - MEDJINMURA OPEN (Csáktornya)

A szezon egyik legkeményebb versenye előtt, elmentünk gyakorolni egy kis versenyzést a versenyzőkkel Csáktornyára. Itt 40 egyesület kb.1000 nevezője mérte össze tudását.

Csapatunk 2 arany, 4 bronz érmet nyertünk.

Aranyérmesek: Gyurics Lilien, Béres Botond

Bronzérmesek: Béres Botond, Szodorai Bianka, Kelemen Kinga 2x

5. helyezettek: Szodorai Bence, Boodhoo Noémi, Szőke Ádám, Szinák Csaba

2019. május 25-25  19. WKF KARATE MAGYAR BAJNOKSÁG

Hétvégén került megrendezésre a 2019. évi Magyar Bajnokság az Újpesti Jégcsarnokban. Vasárnap 30 tanítványunk lépett tatamira.

A BVSC-Zugló versenyzői összesen 4 arany, 8 ezüst és 8 bronzérmet nyertek. Vasárnapi összesítésben kumite kategóriaban harmadik helyen végzett a BVSC-Zugló utánpótlás caapatunk!

Balogh-Miksa Marcell, kumite 11 év +45kg
Lány csapat kata U10 (Gyurics Lilien,Németh Liliána,Mester Dóra)
Lány csapat kata U14 (Bagotai Viola,Torma Enikő,Vass Mirabel)

Szinák Csaba Zalán, kumite 12 év -45kg
Fiú csapat kumite U14 (Szikszai-Fidel Bence,Szodorai Bence,Bodzási Barna,Gyurics lajos,Balogh-Miksa Marcell,Szinák Csaba Zalán)

5.helyezettek lettek:
Gyurics Lilien, kata 9év
Németh Liliána, kata 9év
Zsargó Botond, kumite 10 év -35kg
Szodorai Bence, kumite 13 év +55kg
Torma Enikő Vivien, kumite 12-13 év -42kg

Az AC-SINUS versenyzői összesen 1 arany, 1ezüst és egy 5. helyezést értek el.

Arany :
Veress Márk, UP kumite 8 év -28kg

Ezüst:
Erős Eszter, UP kumite 11 év -35kg

5.hely:
Kiss-Orosz Botond, UP kumite 10 év -35kg

Gratulálunk minden versenyzőnek és köszönjünk Monának és Tündinek a mentális felkészülést és a senseiek és sempaiok munkáját valamint köszönet szülőknek a szurkolásért! ????♥️

37 sportegyesületből a második helyen végeztünk a BVSC-ZUGLÓ csapata
11arany, 13 ezüst , és 20 bronz éremt nyert, míg az AC-SINUS SE versenyzői 1 ezüst, 2 bronz érmet szereztek.

Ez a verseny egy kiváló alakalom volt arra, hogy a májusi Magyar Bajnokságra gyakoroljunk. A lehető legtöbb versenyszámban indultak a versenyzőink, ami kellő képpen fárasztó volt. Büszke vagyok a harciasságotokra, kitartásotokra és a kűzdelmeitekre.
Ennek meg lesz a gyümölcse hamarosan!!!

BVSC -ZUGLÓ
Aranyérmeseink:
Bagotai Viola, Benke Ármin, Gyurics Lilien, Mester Dóra 2x, Nemes Maja, Németh Liliána, Papp Réka, Szikszai-Fidel Bence 2x, Szinák Csaba Zalán.

Ezüstérmeseink:
Bagotai Viola, Benke Beni, Béres Botond 2x, Gyurics Lilien, Kelemen Kinga, Papp Réka, Szinák Csaba Zalán, Szodorai Bence, Szőke Ádám, Tantu Péter, Tihanyi Anna Júlia.

Bronzérmeseink:
Bagotai Viola, Benke Ármin, Gyurics Lajos, Gyurics Liloen 2x, Kelemen Kinga, Masevszki Dávid 2x, Nemes Maja, Németh Lilien, Papp Réka, Szodorai Bence, Szodorai Bianka 2x, Tihanyi Anna Júlia, Tofán Róbert, Torma Enikő Vivien, Vass Gábor, Vass Mirabel 2x, Szalai Zsuzsanna.

Ac-Sinus Se:
Boodhoo Noémi ezüst és bronz.
Erős Eszter bronz.

2019. április 14.  - CACAKBAN - Szerbiában

Cacakban került megrendezésre a 48. Golden Belt nemzetközi karate verseny, ami kvalifikáció a 2019. évi WKF korosztályos világbajnokságra.

A BVSC -ZUGLÓ színeiben 7 versenyzőnk lépett tatamira.

????Béres Botobd junior -61 kg-os mezőnyben 2.helyezett lett.