Eredmények

2018.szeptember 8-9.   BUDAPEST OPEN:
A BVSC-ZUGLÓ KARATE szakosztálya lett a harmadik legsikeresebb MAGYAR csapat a hétvégi Budapest Openen 09.8-9 én.
Egy Európabajnokság szintű mezőny gyűlt össze a két napon, 35 ország közel 1500 versenyzője mérte össze tudását a hétvégén mely egyben Felnőtt VB és korosztályos EB kvalifikáció is volt a magyarok számára.
Gratulálunk a versenyzőinknek, és köszönet az edzőinknek a fáradhatatlan munkájukért.

Bagotai Viola 10-11 - 40  kg. 1. helyezetett

Béres Botond 14-15 kadet - 57 kg  3. helyezett

Nagy Bernadett 12-13 +47 kg 3. helyezett és kadet +57 kg 5. helyezett

Szalai Zsuzsanna U21 (19-21) -61 kg 5. helyezett



2018. Április 20-21.   Hivatalos WKF Magyar Bajnokság:

22 érmet szerzett a BVSC-Zugló utánpótlás csapata a szombati és vasárnapi Wkf Magyar Bajnokságon. 70 egyesület 900 nevezése közül,3 db  arany, 9 db ezüst és 10db  bronzérmet nyertünk. Ezzel a pontverseny szerint 59 ponttal a 3.legjobb csapat lettünk.

 

Béres Botond 1. hely   FKU KADET -57kg

Kelemen Kinga 2. hely LKU KADET -54kg

Bagotai Viola 3. hely LKU 10év -40kg

Balogh Miksa Marcell 2. hely FKU 10év +40kg

Bárdi Barbara 3. hely LKA 8év

Bárdi Nikolett 3. hely LKU 10év -34kg

Benke Ármin 2. hely FKA 9év

Benke Ruben Beni 2. hely FKU 12év -46kg

Gyurics Lili 3. hely LKA 8év

Gyurics Lili 1. hely LKU 8év +30kg

Masevszki Péter 3. hely FKU 9év -30kg

Nagy Bernadett 2. hely LKU 13év +50kg

Nemes Maja 3. hely LKU 11év -40kg

NÉMETH LILIÁNA 2. hely LKU 8év +30kg

Pleskonics Flóra 2. hely L KU 11év +40kg

Rudolf Kíra 2. hely LKA 12év

Rudolf Kíra 1. hely LKU 12év -45kg 1

Szikszai Fidel Bence 2. hely FKU 9év +30kg 1

Szikszai Fidel Bence 3. hely FKA 9év 1

Tofán Róbert 3. hely FKU 12év -57kg

Zsargó Botond 3. hely FKU 8év -30kg

BVSC - ZUGLÓ BVSC - ZUGLÓ 4csapata 3. hely  LKU TEAM U18

 

  

2018. Április 15.   Nyílt Shito Országos Bajnokság – Hazai Utánpótlás Karate Verseny

helyezes_nyilt-shito-orszagos-bajnoksag_2018-04-15-_.pdf

 

2018.Március 24.    Széki Kupa 44 sportegyesület 516 versenyzője mérte össze tudását. Sportolóink 7db arany 6db ezüst és 17 db bronz érmet nyertek.

 

Aranyérmeseink:                               Ezüstérmeseink
Gyurics Lili kata és kumite                    Kiss Orosz Botond
Szikszai Fidel Bence                             Torma Enikő
Tofán Róbert                                       Pleskonics Flóra
Szinák Csaba Zalán                              Bagotai Viola
Benke Beni Ruben                                Czirkelbach Melinda
Nagy Betti                                           Szodorai Bianka

 

Bronzérmeseink: 
 Szikszai Fidel Bence, Mester Dani, Benke Ármin 2x, Bárdi Nikolett 2x, Vass Mira, Bagotai Viola, Bodzási Barna, Németh Lili, Vass Gábor,Szőke Ádám, Rudolf Kíra 2x, Béres Botond

26. Hungarian Tatami Karate Cup

Egyesületünk a BVSC február 24-én rendezte meg az Honvéd SE-tel a 26. Hungarian Tatami Karate Kupát,

mely az ország egyik legrangosabb karateeseménye. Itt 12 ország 75 klub 700 versenyzője lépett tatamira!

Egyesületünkből 57 versenyző vett részt, ezen a versenyen.

Mondhatjuk, hogy a tatamikupák sorozatából, az egyik legkeményebb mezőnnyel rendelkező verseny volt a 2018.02.24-ei Tatami kupa.

 

 

2018. Március 10-11.   Pozsonyi Grand Prix – nemzetközi karateverseny

1db ezüst és 3 db bronzérmet nyertünk

 

Szikszai Fidel Bence 

2.

Kumite

Gyurics Lili

3.

Kumite

Gyurics Lili

3.

Kata

Szodorai Bence

3.

Kumite

 

2018. Február 24.  26. Hungarian Tatami Karate Cup – nemzetközi karate verseny

Az éremtáblázat szerint  2 EZÜST és 6 BRONZ éremet nyertek a versenyzők.

 

Bagotai Viola

3

LKU6, 10-11years, -38kg

Bárdi Barbara

3

LKA2, 8years

Béres Botond

2

FKU16, cadet, -57kg

Gyurics Lajos

3

FKU6, 8-9years, +37kg

Gyurics Lili

3

LKA1, 6-7years

Rudolf Kíra

3

LKU8, 12-13years, -40kg

Szikszai Fidel Bence

3

FKU6, 8-9years, +37kg

Szodorai Bianka

2

LKU12, cadet, -54kg

 

2018. február 17.  25. Kodomo Kupa  - hazai gyermek utánpótlás verseny

helyezes_kodomo-kupa_2018-02-17-_.pdf

2017/2018-as MÁSODIK FÉLÉV

 

2018. január 27.  BVSC – ZUGLÓ FRIENDS CUP:

Ez egy edzésverseny volt, mindenki sok –sok jó meccsecset, csatát vívott.

 

2017. december 2.-  24. Kodomo Kupa  - hazai gyermek utánpótlás verseny

helyezes_kodomo-kupa_2017-12-02-_.pdf

 

2017. november 26.  25. Hungarian Tatami Karate Cup – nemzetközi karate verseny

Vasárnap Szigetszentmiklóson került megrendezésre a 25. Hungarian Tatami Karate Cup nemzetközi karateverseny,  melynek egyik főszervezője a BVSC –Zugló utánpótlás edzője Klima Zsuzsanna. A résztvevő 12 ország gyermek, kadet, junior és U21 korosztályban összesen 650 nevezéssel indult,  melyből  60 fő BVSC -ZUGLÓ sportoló vett részt.  Az éremtáblázatban 9 ARANY , 11 EZÜST és 13 BRONZ éremmel aranyérem szerint 2. helyet, de összpontszámot tekintve 62 ponttal az I.HELYEN végeztünk. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Név szerint az alábbi kiemelkedő eredményeket érték el sportolóink:

 

 Bagotai Viola

2

LKU6, 10-11years, -38kg

Balogh Miksa Marcell

3

FKU10, 10-11years, +47kg

Bárdi Barbara

2

LKU2, 6-7years, +22kg

Bárdi Barbara

3

LKA1, 6-7years

Bárdi Nikolett

2

UPLKU1, 8-9év, -28kg

Benke Ármin

2

FKA2, 8years

Benke Ármin

3

FKU3, 8-9years, -27kg

Béres Botond

1

FKU15, cadet, -52kg

Gyurics Lilien

1

LKU2, 6-7years, +22kg

Gyurics Lilien

2

LKA1, 6-7years

Kelemen Kinga

2

LKU12, cadet, -54kg

Kelemen Zsombor

1

UPFKU5, 12-13év, -50kg

Masevszki Péter

3

FKA3, 9years

Masevszki Péter

1

FKU3, 8-9years, -27kg

Papp Réka

2

LKU10, 12-13years, +50kg

Rudolf Kíra

1

LKA6, 12years

Rudolf Kíra

2

LKU8, 12-13years, -40kg

Szodorai Bence

3

FKU9, 10-11years, -47kg

Tofán Róbert

3

UPFKU4, 10-11év, +40kg

Zsargó Botond

3

UPFKU1, 8-9év, -30kg

Szalai Zsuzsanna

3

LKU20, U21, -61kg

 

2017. november 11.   22. WKF Diákolimpián 69 egyesületből, közel 700 nevezésből a csapatunk a BVSC-ZUGLÓ utánpótlásnevelő egyesülete, a nagy versenyzőkkel együtt a 2. legeredményesebb csapat lett.

Mi hozzájárultunk 3 arany, 3 ezüst és 5 bronzéremmel a csapat 2. helyhez.

UTÁNPÓTLÁS CSAPAT EREDMÉNYE!

Bagotai Viola 1 LKU 10-11év -34kg
Bárdi Barbara 3 LKA 6-7év
Bárdi Nikolett 3 LKU 8-9év -30kg
Gyurics Lilien 1 LKA 6-7év
Nemes Maja 3 LKU 10-11év -40kg
Papp Réka 2 LKU 12-13év +50kg
Pleskonics Flóra 3 LKU 10-11év +40kg.
Rudolf Kíra 2 LKA 12-13év
Rudolf Kíra 3 LKU 12-13év -45kg
Szikszai Fidel Bence
Szikszai Fidel Bence
Szodorai Bence
Szodorai Bianka

2017. október 8. XI. AVAS KUPA NEMZETKÖZI VERSENYEN
a csapatunk 9 arany, 12 ezüst és 12 bronzérmet nyert.
Magyar csapatok közül mi érkeztünk a legnagyobb létszámmal. 
A verseny két legeredményesebb fiú és lány versenyzője is csapatunkba van, Rudolf Kíra 3 arannyal és Benke Ármin 2 arany éremmel.

 

Kiss-Orosz Botond

3

FKU3 8-9years 10-8kyu -28kg

Szőke Ádám

2

FKA2, 8-9years, 10-8kyu

Szőke Ádám

3

FKU4 8-9years 10-8kyu +28kg

Bagotai Viola

2

LKU9 10-11years 6-1kyu -38kg

Bagotai Viola

2

LKA7, 12-13years, 6-1kyu

Bagotai Viola

2

LKA5, 10-11years, 6-1kyu

Balogh Miksa Marci

3

FKU10 10-11years 6-1kyu +38kg

Bárdi Barbara

2

LKU2 6-7years +23kg

Bárdi Barbara

1

LKA1, 6-7years

Bárdi Nikolett

2

LKA3, 8-9years, 7-1kyu

Bárdi Nikolett

3

LKU6 8-9years 7-1kyu +28kg

Benke Ármin

1

FKA4, 10-11years, 10-7kyu

Benke Ármin

3

FKA3, 8-9years, 7-1kyu

Benke Ármin

1

FKU5 8-9years 7-1kyu -28kg

Béres Botond

1

FKU15 14-15years -60kg

Gyurics lilien

2

LKA2, 8-9years, 10-8kyu

Gyurics lilien

2

LKA1, 6-7years

Gyurics lilien

1

LKU2 6-7years +23kg

Horváth Szabina

3

LKU14 12-13years 6-1kyu +48kg

Masevszki Péter

3

FKU5 8-9years 7-1kyu -28kg

Nagy Bernadett

2

LKU14 12-13years 6-1kyu +48kg

Papp Réka

1

LKU14 12-13years 6-1kyu +48kg

Pleskonics Flóra

3

LKU10 10-11years 6-1kyu +38kg

Rudolf Kíra

1

LKA5, 10-11years, 6-1kyu

Rudolf Kíra

1

LKA7, 12-13years, 6-1kyu

Rudolf Kíra

1

LKU9 10-11years 6-1kyu -38kg

Szodorai Bence

2

FKU10 10-11years 6-1kyu +38kg

Szodorai Bianka

3

LKU15 14-15years -54kg

Tantu Balázs

3

FKU8 10-11years 10-7kyu +38kg

Torma Enikő Vivien

3

LKA6, 12-13years, 10-7kyu

Vass Mirabel

3

LKA6, 12-13years, 10-7kyu

Zsargó Botond

2

FKU4 8-9years 10-8kyu +28kg

 

2017.  szeptember 23. Cikádor Kupa nemzetközi karate versenyen

8 arany, 8 ezüst, 13 bronzéremmel és az utánpótlás kategóriák 3. legeredményesebb csapatának járó kupájával gazdagodtunk.

Szőke Ádám

3

FKU5, 8-9év, 10-8kyu, +32kg

Bagotai Viola

2

LKU11, 10-11év, 6-1kyu, -38kg

Bagotai Viola

3

LKA5, 10-11év, 6-1kyu

Balogh Miksa Marci

2

FKU14, 10-11év, 6-1kyu, +40kg

Bárdi Barbara

2

LKA1, 6-7év

Bárdi Barbara

3

LKU1, 6-7év, -25kg

Bárdi Nikolett

3

LKA3, 8-9év, 7-1kyu

Bárdi Nikolett

2

LKU6, 8-9év, 7-1kyu, +30kg

Benke Ármin

3

FKA3, 8-9év, 7-1kyu

Benke Ármin

3

FKU6, 8-9év, 7-1kyu, -27kg

Benke Ruben Beni

1

FKA6, 12-13év, 10-6kyu

Béres Botond

3

FKU21, kadet, 14-15év, -52kg

Gyurics lilien

1

LKA1, 6-7év

Gyurics lilien

1

LKU2, 6-7év, +25kg

Kelemen Kinga

1

LKU20, kadet, 14-15év, -54kg

Masevszki Péter

1

FKU6, 8-9év, 7-1kyu, -27kg

Nagy Bernadett

3

LKU18, 12-13év, 5-1kyu, +50kg

Papp Réka

2

LKU18, 12-13év, 5-1kyu, +50kg

Papp Réka

3

LKU21, kadet, 14-15év, +54kg

Pleskonics Flóra

2

LKU12, 10-11év, 6-1kyu, +38kg

Rudolf Kíra

1

LKA5, 10-11év, 6-1kyu

Rudolf Kíra

1

LKU11, 10-11év, 6-1kyu, -38kg

Szikszai Fidel Bence

3

FKU8, 8-9év, 7-1kyu, +32kg

Szinák Csaba Zalán

3

FKU10, 10-11év, 10-7kyu, -40kg

Szodorai Bence

1

FKU14, 10-11év, 6-1kyu, +40kg

Szodorai Bianka

2

LKU20, kadet, 14-15év, -54kg

Torma Enikő Vivien

2

LKA4, 10-11év, 10-7kyu

 

2017. szeptember 16-17.   20.Budapest Open Nemzetközi Karate

 versenyen egyesületünk nagyon jól helyt állt, rengeteg nyert mérkőzésünk volt, de érmet szereznie csak ennek a két lánynak sikerült!

Gyurics Lilien 6-7 éves kata 3.hely
Nagy Bernadett 12-13 éves kumite 2.hely

 2017/2018 –as ELSŐ FÉLÉV

 

2017. szeptember 7.  6.Zagreg Cup  nemzetközi karate versenyen,  számos szép eredmény született  a szezon első versenyén 3 arany 5 ezüst  és 12 bronz érmet nyertek a versenyzők.

Aranyérmeseink: Torma Enikő Vivien, Szikszai Fidel Bence,  

Ezüstérmeseink:, Tantu Péter, Masevszki Péter

Bronzérmeseink: Tantu Balázs, Gyurics Lili 2x, Benke Ármin, Tihanyi Anna, Szinák Csaba Zalán, Szodorai Bence, Rudolf Kíra, Pleskonics Flóra, Béres Botond,

2017. május 28-29  WKF MAGYAR BAJNOKSÁG  - első BVSC –s verseny

17 érmet szereztünk a WKF Karate Magyar Bajnokságon – ebből az utánpótlás versenyzőink 4db aranyat , 3db ezüstöt és 2db bronzot nyert!

3. Helyen végzett 35 csapat közül a BVSC-ZUGLÓ a WKF magyar bajnokságon! 

Bagotai Viola

1

LKU 9 év -30 kg

Bárdi Barbara

2

LKU 8 év – 30 kg

Gyurics Lajos

2

FKU 8év +30kg

Horváth Szabina

3

LKU 13years + 50kg

Kelemen Kinga

2

LKU 13év, -50kg

Masevszki Péter

1

FKU  8 év  -30 kg

Nagy Bernadett

1

LKU 12 év  +50kg

Pleskonics Flóra

3

LKU 11év +40kg

Rudolf Kíra

1

LKA  11 éves